Gökyüzü

Hala Üye Olmadınız Mı Bence Hemen Üye Olun...

AnasayfaPortalTakvimKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Sevmekten Utanma Yüreğim Sevmeyi Karalayan Utansın

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
MeRKeZ
S.Moderatör/Wolf Grubu
S.Moderatör/Wolf Grubu

Durumum
Grubun:
Paylaşım Seviyen:
80/100  (80/100)
Online'lık Seviyem:
90/100  (90/100)

MesajKonu: Sevmekten Utanma Yüreğim Sevmeyi Karalayan Utansın   Çarş. Nis. 02, 2008 4:28 pm

Sevmekten utanma yüreğim! Sevgiyi karalayan utansın..

Bana yüreğimi sığdıramadığım farklı bir hayatı bıraktın isteyerek ya da istemeyerek, oysa ben hiçbir zaman çizmedim aramızdaki mesafelerin sınırını sen hep ulaşılmayacak kadar uzaklardaydın yanı başımda dururken vakitsiz saatlerin yelkovan değirmeninde.

Sana hep ıslak gözlerle baktım o bitmeyen yolculukların ardından.Üzümün üzüme bakarak kararmasını hatırlatıyorsun durmadan bana, çünkü beni görmeyen gözlerine baka baka kendimi göremez oldum.

Dalgaların savurduğu kum taneciklerinden başka bir şey değildim ben hayatında, dilediğince savurdun beni bir o kıyıya bir bu kıyıya, ellerinden küçük bir oyuncak olmaktan kurtaramadım bir türlü kendimi, nasıl ki her dilde çocuğun ağlaması aynıysa benimde hala duygularım değişmedi aslında.

Gerçekten sevenlerin hepsi aynı sever. Hiçbir sevenin sevgisi diğer birinden farklı değildir aslında, bir türlü anlatamadım yüreğimin kabuk bağlayan yanını, sende acımadan deştin yaramı, söktün bütün kabukları azdırdın tuzladın iyileşmesi zor olan sol yanımı.

Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsin yüreğim, şakaklarına bir ömür dayanmış ki büsbütün yalnızlık, bir yanda yüreğin bir yanda gözlerin karanlığa merhaba derken, artık kıvranmanın alemi yok!
Dik ol!
Sevmek ayıp değil, sevgiyi karalayan utansın..!!
Kullanıcı profilini gör
hsm_zyn
Moderatör
Moderatör

Kadın
Hoşlandığı Şeyler : Hsm
Burcun : Koç

Durumum
Grubun: Wildcats
Paylaşım Seviyen:
100/100  (100/100)
Online'lık Seviyem:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sevmekten Utanma Yüreğim Sevmeyi Karalayan Utansın   C.tesi Nis. 05, 2008 7:22 pm

Teşekkürler cnm

Kullanıcı profilini gör
MeRKeZ
S.Moderatör/Wolf Grubu
S.Moderatör/Wolf Grubu

Durumum
Grubun:
Paylaşım Seviyen:
80/100  (80/100)
Online'lık Seviyem:
90/100  (90/100)

MesajKonu: Geri: Sevmekten Utanma Yüreğim Sevmeyi Karalayan Utansın   C.tesi Nis. 05, 2008 9:03 pm

Bişey değiş cnm:D
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Sevmekten Utanma Yüreğim Sevmeyi Karalayan Utansın   Bugün 4:39 am

Sevmekten Utanma Yüreğim Sevmeyi Karalayan Utansın
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AğıR nickLeR